Search form

Лука 8:50

50Но Исус, штом го чу тоа, одговарајќи, му рече: – Не бој се! Само верувај, и ќе биде спасена!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index