Search form

Лука 8:51

51А кога пристигна во куќата, никому не дозволи да влезе, освен на Петра, Јована и Јакова, и на таткото и мајката на девојката.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index