Search form

Лука 8:52

52Сите плачеа и ридаа по неа; но Он им рече: – Не плачете; таа не е умрена, туку спие!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index