Search form

Лука 8:54

54А Он, откако ги истера сите, ја фати за рака и извика, велејќи: – Девојко, стани!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index