Search form

Лука 8:55

55И се поврати нејзинот дух, и стана веднаш; и заповеда да ѝ дадат да јаде.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index