Search form

Лука 8:56

56И се зачудија родителите нејзини. А Он им заповеда никому да не кажуваат за тоа што стана.

Крај на неделата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index