Search form

Лука 9:17

17И јадеа, и се наситија сите; и кренаа од останатите парчиња дванаесет кошеви.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index