Search form

Лука 9:18

(Зачало 43)

18Еднаш, кога Исус се молеше насамо, и учениците Негови беа со Него,

Крај на петокот

Он ги праша: – За кого Ме мисли народот?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index