Search form

Лука 9:27

27Вистина ви велам, Овде стојат некои, што не ќе вкусат смрт, додека не го видат царството Божјо.

Крај на вторникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index