Search form

Лука 9:28

(Зачало 45)

28На осум дена по овие зборови, ги зеде со Себе Петра, Јована и Јакова, и се искачи на планината, да се помоли.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index