Search form

Лука 9:29

29И кога се молеше, видот на лицето Негово се измени, и облеката Му постана бела и светла.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index