Search form

Лука 9:35

35И се чу глас од облакот, кој велеше: – Овој е Мојот возљубен Син; Него послушајте Го!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index