Search form

Лука 9:37

(Зачало 46)

37Ана другиот ден, кога слегоа од гората, Го пресретна многу народ.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index