Search form

Лука 9:38

38И ете, некој од народот извика: – Учителе, Ти се молам, погледни на мојот син, оти ми е единец!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index