Search form

Лука 9:4

4но, во која куќа ќе влезете, тука останувајте, и оттаму тргнувајте на пат;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index