Search form

Лука 9:44

44– Ставете ги во ушите свои овие зборови: Синот Човечки ќе биде предаден во раце човечки!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index