Search form

Лука 9:47

47А Исус, кога ја виде мислата од нивните срца, зеде едно дете и го постави пред Себе,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index