Search form

Лука 9:50

50Исус му рече: – Не забранувајте! Оти, кој не е против вас, тој е со вас.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index