Search form

Лука 9:51

51А кога наближија деновите на Неговата смрт, Он тргна по патот за Ерусалим;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index