Search form

Лука 9:52

52и испрати пред Себе гласници; тие отидоа и влегоа во едно самарјанско село да подготват за Него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index