Search form

Лука 9:56

56зашто Синот Човечки не дојде за да погубува човечки души, туку да спаси. И отидоа во друго село.

Крај на четвртокот. Изостави на св. Убрус и премини на зач. 52

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index