Search form

Лука 9:57

(Зачало 49)

57Акога одеа по патот, некој Му рече: – Господи, ќе врвам по Тебе каде и да одиш!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index