Search form

Лука 9:6

6А кога излегоа, тие одеа по селата, проповедајќи го Евангелието и лекувајќи насекаде.

Крај на саботата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index