Search form

Лука 9:8

8други, пак, дека се јавил Илија, а некои – дека воскреснал еден од старите пророци.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index