Search form

Марко 1:1

ГЛАВА 1

(Зачало 1)

1Пbочеток од Евангелието на Исуса Христа, Синот Божји,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index