Search form

Марко 1:15

15и велеше: – Времето се исполни и царството Божјо наближи; покајте се и верувајте во Евангелието.

Крај на понеделникот и на шестиот час

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index