Search form

Марко 1:17

17Исус им рече: – Врвете по Мене и Јас ќе ве направам ловци на луѓе!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index