Search form

Марко 1:21

21И дојдоа во Капернаум; и веднаш во саботата, влезе Он во синагогата и поучуваше.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index