Search form

Марко 1:22

22И се чудеа на Неговата поука, оти Он ги учеше како Оној што има власт, а не како книжниците.

Крај на вторникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index