Search form

Марко 1:23

(Зачало 4)

23И маше во синагогата нивна човек со нечист дух, и извика, говорејќи:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index