Search form

Марко 1:28

28И наеднаш се разнесе глас за Него по целиот крај галилејски.

Крај на средата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index