Search form

Марко 1:29

(Зачало 5)

29Па откако излегоа од синагогата, дојдоа со Јакова и Јована во куќата на Симона и Андреја.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index