Search form

Марко 1:3

3„Гласот на оној што вика во пустината: – Подгответе го патот Господов, и исправете ги патеките Негови“.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index