Search form

Марко 1:31

31И кога пристапи, ја фати за рака и ја подигна; и треската веднаш ја остави; и таа стана и им служеше.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index