Search form

Марко 1:32

32А приквечер, кога заоѓаше сонцето, носеа при Него секакви болни и бесни.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index