Search form

Марко 1:35

(Зачало 6)

35Аутрината, во темни зори, стана, излезе и отиде во пусто место, и таму се молеше.

Крај на четвртокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index