Search form

Марко 1:38

38Он им рече: – Да појдеме до блиските села и градови, и таму да проповедам, бидејќи затоа сум излегол.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index