Search form

Марко 1:39

39И проповедаше во нивните синагоги, по цела Галилеја и изгонуваше бесови.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index