Search form

Марко 1:4

4Се јави Јован, крштевајќи во пустината, и проповедаше покајно крштение, за прошка на гревовите.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index