Search form

Марко 1:41

41А Исус, кога се смили, протегна рака, се допре до него и му рече: – Сакам, очисти се!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index