Search form

Марко 1:8

8јас ве крстив со вода, а Он ќе ве крсти со Духот Свети.

Крај на неделата и на третиот час.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index