Search form

Марко 1:9

(Зачало 2)

9И во оние дни, дојде Исус од Назарет Галилејски и се крсти од Јована во Јордан.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index