Search form

Марко 10:11

11И им рече:

(Зачало 44)

Кој ќе ја напушти својата жена и ќе се ожени со друга, тој прељубодејствува кон неа;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index