Search form

Марко 10:12

12а и жена, ако го напушти својот маж и се омажи за друг, прељубодејствува.

Крај на вторникот.

Призив на Св. Дух

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index