Search form

Марко 10:13

13И донесуваа кај Него деца, за да се допре до нив, но учениците им забрануваа на оние што ги носеа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index