Search form

Марко 10:15

15Вистина ви велам: кој не го прима царството Божјо како дете, тој нема да влезе во него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index