Search form

Марко 10:16

16И кога ги прегрна, ги положи рацете врз нив и ги благословуваше.

Крај на средата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index