Search form

Марко 10:18

18А Исус му рече: – Зошто Ме нарекуваш благ? Никој не е благ, освен Единиот Бог.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index