Search form

Марко 10:2

(Зачало 43)

2И пристапија фарисеите и Го прашаа, искушувајќи Го: – Допуштено ли е, да ја остави човек својата жена?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index