Search form

Марко 10:20

20А тој Му одговори и рече: – Учителе, сето тоа сум го запазил од младоста моја.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index